Sakha.co.id adalah distributor Sherwood SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap di Indonesia. Sherwood sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsSHR0850940A Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood, Sherwood SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap SHR0850940A, 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood SHR0850940A
Deskripsi Produk
IS0 529 – Straight Flute Individual Sizes
Spesifikasi :
| Thread Size | : 1” |
| Pitch | : 8 |
| Thread Length | : 45mm |
| Overall Length | : 130mm |
| Shank Diameter | : 18mm |
| Square Width | : 14mm |
| Chamfer | : Taper |
| Finish/Coating | : Bright |
| Material Grade | : M2 |
| Number of Flutes | : 3 |
| Thread Standard | : UNC |
| Dimensions Standard | : ISO 529 |
| Thread Direction | : Right Hand |
| Class of Fit | : 2B |
| Material | : High Speed Steel |
| Tap Type | : Straight Flute |
Baca Juga : SHR0850930A Sherwood 7-8×9 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap
SHR0850940A Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood, Sherwood SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap SHR0850940A, 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood SHR0850940A
SHR0850940A Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood, Sherwood SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap SHR0850940A, 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood SHR0850940A
SHR0850940A Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood, Sherwood SHR0850940A 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap, Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap SHR0850940A, 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap Sherwood SHR0850940A
Distributor 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, distributor utama 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, jual 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, pemasok 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwoodmurah, authorized distributor 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, distributor resmi 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, agen 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, harga 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, importir 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, main distributor 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Grosir 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Pusat 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Distributor Tunggal 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Suplier 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Supplier 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, daftar harga 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, list harga 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, jual 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwoodterlengkap, jual 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwoodmurah, jual 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwoodtermurah, main distributor 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Grosir 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, authorized distributor 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Dealer 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Dealer Resmi 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Sole Agent 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, Agen Resmi 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper TapSHR0850940ASherwood, SHR0850940A Sherwood 1×8 Unc Hssgt Str-Flute Taper Tap,




Reviews
There are no reviews yet.