Sakha.co.id adalah distributor Indexa IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set di Indonesia. Indexa sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsIND1399010K Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set, IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa, Indexa IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set, Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K, Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa IND1399010K
Deskripsi Produk
Small diameter Indexable End Mills are taking a CCMT 06 insert. Ideal for use on manual and CNC milling machines where reach and clearance are required.
Spesifikasi :
| Cutting Edge Angle | : 90° |
| Neck Length | : 12mm |
| Shank Diameter | : (3)12mm |
| 16mm | |
| Number of Inserts | : (3)1 |
| 2 | |
| Head Type | : Not Modular |
| Insert Size | : 0602 |
| Shank Type | : Plain |
| Toolholder Material | : Steel |
| Overall Length | : (4)120mm |
| Series | : QMC 06 Quad Milling Holder Set |
| Insert Holding Type | : Clamp Screw |
| Insert Shape | : Rhombic |
| ISO Designation | : QMC 06 Quad |
| Maximum Cutting Diameter | : 16mm |
| Insert Style | : CCGT |
| CCMT | |
| Milling Application | : Pocketing |
| Profiling | |
| Slotting. |
Baca Juga : YML1200030W Yamaloy Apxt(Apkt) 1604PDTR Insert Grade QP30P
IND1399010K Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set, IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa, Indexa IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set, Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K, Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa IND1399010K
IND1399010K Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set, IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa, Indexa IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set, Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K, Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa IND1399010K
IND1399010K Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set, IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa, Indexa IND1399010K Qmc-06 Quad Milling Holder Set, Indexa Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K, Qmc-06 Quad Milling Holder Set Indexa IND1399010K
Distributor Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, distributor utama Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, jual Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, pemasok Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa murah, authorized distributor Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, distributor resmi Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, agen Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, harga Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, importir Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, main distributor Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Grosir Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Pusat Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Distributor Tunggal Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Suplier Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Supplier Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, daftar harga Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, list harga Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, jual Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa terlengkap, jual Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa murah, jual Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa termurah, main distributor Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Grosir Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, authorized distributor Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Dealer Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Dealer Resmi Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Sole Agent Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa, Agen Resmi Qmc-06 Quad Milling Holder Set IND1399010K Indexa




Reviews
There are no reviews yet.