Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5823430K 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5823430K KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY, KENNEDY KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K, 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY KEN5823430K
Deskripsi Produk
Manufactured from chrome vanadium steel with a chrome satin finish body and highly polished heads. 15° open jaw angle to shank and ring end offset. Chrome plated finish to pevent from corosion. Ring head angle – 13° Conform to: 1/8″ – 1/2″ Whitworth – DIN 3113 & BS192:1982. 9/16″ – 7/8″ Whitworth – ASME B107.6 & BS192:1982.
Spesifikasi :
| Open End Head Thickness | : 8mm |
| Finish/Coating | : Chrome Satin |
| Overall Length | : 280mm |
| Type | : Combination Spanner |
| Standards Met | : BS192:1982. |
| DIN 3113 | |
| Angle of Ring End Offset | : 13° |
| Angle of Open End Offset | : 15° |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | : 1/2 Wmm |
| 9/16 BSFmm | |
| Material | : Chrome Vanadium Steel |
| Size System | : Whitworth |
| Number of Points | : 12 |
| Ring End Head Thickness | : 13.25mm |
Baca Juga : YMT5823236K Yamoto 30mm CHROME VANADIUM COMBINATION SPANNER
KEN5823430K KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY, KENNEDY KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K, 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY KEN5823430K
KEN5823430K KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY, KENNEDY KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K, 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY KEN5823430K
KEN5823430K KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY, KENNEDY KEN5823430K 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER, KENNEDY 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K, 1/2 INCH WHIT CH/VAN COMB SPANNER KENNEDY KEN5823430K
Distributor 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, distributor utama 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, jual 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, pemasok 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy murah, authorized distributor 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, distributor resmi 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, agen 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, harga 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, importir 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, main distributor 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Grosir 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Pusat 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Distributor Tunggal 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Suplier 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Supplier 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, daftar harga 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, list harga 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, jual 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy terlengkap, jual 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy murah, jual 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy termurah, main distributor 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Grosir 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, authorized distributor 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Dealer 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Dealer Resmi 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Sole Agent 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy, Agen Resmi 1/2 Inch WHIT CH/VAN COMB SPANNER KEN5823430K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.