Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5832050K 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5832050K KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832050K, 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832050K
Deskripsi Produk
1/2″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. L = Overall Length of Socket L2 = Socket Depth D1 Ø = Socket End Diameter D2 Ø = Drive End Diameter Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Socket End Diameter | : 21mm |
| Socket Size | : 13mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Bit Type | : Hex |
| Size System | : Metric |
| Drive Type | : Square |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Socket Type | : Power Socket |
| Drive End Diameter | : 25mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Number of Points | : 6 |
| Opening Depth | : 12mm |
| Drive Size | : 1/2in. |
| Overall Length | : 38mm |
Baca Juga : KEN5832040K Kennedy 12mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR
KEN5832050K KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832050K, 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832050K
KEN5832050K KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832050K, 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832050K
KEN5832050K KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832050K 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832050K, 13MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832050K
Distributor 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, distributor utama 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, jual 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, pemasok 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy murah, authorized distributor 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, distributor resmi 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, agen 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, harga 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, importir 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, main distributor 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Grosir 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Pusat 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Distributor Tunggal 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Suplier 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Supplier 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, daftar harga 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, list harga 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, jual 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy terlengkap, jual 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy murah, jual 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy termurah, main distributor 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Grosir 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, authorized distributor 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Dealer 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Dealer Resmi 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Sole Agent 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy, Agen Resmi 13mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832050K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.