Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5832220K 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand Tools KEN5832220K KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832220K, 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832220K
Deskripsi Produk
1/2″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. L = Overall Length of Socket L2 = Socket Depth D1 Ø = Socket End Diameter D2 Ø = Drive End Diameter Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Socket End Diameter | : 42mm |
| Socket Size | : 30mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Bit Type | : Hex |
| Size System | : Metric |
| Drive Type | : Square |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Socket Type | : Power Socket |
| Drive End Diameter | : 30mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Number of Points | : 6 |
| Opening Depth | : 22mm |
| Drive Size | : 1/2in. |
| Overall Length | : 50mm |
Baca Juga : KEN5837510K Kennedy 3/8 Inch SQ DR x 150mm (6 Inch) IMPACT EXT BAR
KEN5832220K KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832220K, 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832220K
KEN5832220K KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832220K, 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832220K
KEN5832220K KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832220K 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832220K, 30MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832220K
Distributor 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, distributor utama 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, jual 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, pemasok 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy murah, authorized distributor 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, distributor resmi 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, agen 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, harga 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, importir 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, main distributor 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Grosir 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Pusat 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Distributor Tunggal 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Suplier 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Supplier 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, daftar harga 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, list harga 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, jual 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy terlengkap, jual 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy murah, jual 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy termurah, main distributor 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Grosir 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, authorized distributor 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Dealer 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Dealer Resmi 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Sole Agent 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy, Agen Resmi 30mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832220K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.