Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5832250K 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand Tools KEN5832250K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832250K, 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832250K
Deskripsi Produk
1/2″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. L = Overall Length of Socket L2 = Socket Depth D1 Ø = Socket End Diameter D2 Ø = Drive End Diameter Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Socket End Diameter | : 49mm |
| Socket Size | : 36mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Bit Type | : Hex |
| Size System | : Metric |
| Drive Type | : Square |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Socket Type | : Power Socket |
| Drive End Diameter | : 30mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Number of Points | : 6 |
| Opening Depth | : 28mm |
| Drive Size | : 1/2in. |
| Overall Length | : 50mm |
Baca Juga : KEN5833010K Kennedy HEXAGON BIT DRIVER IMPACT 1/2 Inch SQUARE DRIVE 6mm
KEN5832250K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832250K, 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832250K
KEN5832250K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832250K, 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832250K
KEN5832250K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832250K 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832250K, 36MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832250K
Distributor 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, distributor utama 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, jual 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, pemasok 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy murah, authorized distributor 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, distributor resmi 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, agen 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, harga 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, importir 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, main distributor 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Grosir 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Pusat 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Distributor Tunggal 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Suplier 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Supplier 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, daftar harga 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, list harga 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, jual 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy terlengkap, jual 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy murah, jual 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy termurah, main distributor 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Grosir 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, authorized distributor 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Dealer 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Dealer Resmi 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Sole Agent 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy, Agen Resmi 36mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832250K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.