Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5833280K 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5833280K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833280K, 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833280K
Deskripsi Produk
3/4″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Drive End Diameter | : 44mm |
| Socket Type | : Power Socket |
| Bit Type | : Hex |
| Socket End Diameter | : 54mm |
| Drive Type | : Square |
| Opening Depth | : 25mm |
| Number of Points | : 6 |
| Size System | : Metric |
| Socket Size | : 36mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | : 56mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Drive Size | : 3/4in. |
Baca Juga : KEN5833270K Kennedy 35mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR
KEN5833280K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833280K, 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833280K
KEN5833280K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833280K, 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833280K
KEN5833280K KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833280K 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833280K, 36MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833280K
Distributor 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, distributor utama 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, jual 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, pemasok 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy murah, authorized distributor 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, distributor resmi 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, agen 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, harga 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, importir 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, main distributor 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Grosir 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Pusat 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Distributor Tunggal 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Suplier 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Supplier 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, daftar harga 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, list harga 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, jual 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy terlengkap, jual 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy murah, jual 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy termurah, main distributor 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Grosir 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, authorized distributor 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Dealer 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Dealer Resmi 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Sole Agent 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy, Agen Resmi 36mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833280K Kennedy





Reviews
There are no reviews yet.