Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5833300K 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5833300K KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833300K, 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833300K
Deskripsi Produk
3/4″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Drive End Diameter | : 44mm |
| Socket Type | : Power Socket |
| Bit Type | : Hex |
| Socket End Diameter | : 57mm |
| Drive Type | : Square |
| Opening Depth | : 25mm |
| Number of Points | : 6 |
| Size System | : Metric |
| Socket Size | : 38mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | : 58mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Drive Size | : 3/4in. |
Baca Juga : KEN5837540K Kennedy 1/2 Inch SQ DR x 250mm (10 Inch) IMPACT EXT BAR
KEN5833300K KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833300K, 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833300K
KEN5833300K KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833300K, 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833300K
KEN5833300K KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5833300K 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR, KENNEDY 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KEN5833300K, 38MM IMPACT SOCKET 3/4 INCH SQ DR KENNEDY KEN5833300K
Distributor 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, distributor utama 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, jual 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, pemasok 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy murah, authorized distributor 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, distributor resmi 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, agen 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, harga 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, importir 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, main distributor 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Grosir 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Pusat 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Distributor Tunggal 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Suplier 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Supplier 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, daftar harga 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, list harga 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, jual 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy terlengkap, jual 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy murah, jual 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy termurah, main distributor 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Grosir 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, authorized distributor 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Dealer 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Dealer Resmi 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Sole Agent 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy, Agen Resmi 38mm IMPACT SOCKET 3/4 Inch SQ DR KEN5833300K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.