MTL4058610K Matlock Shelf To Suit Matlock 1040mm Width Shelf Racking
Shelf to suit Matlock heavy duty 1040mm width shelf racking *Images are for illustration purposes only.l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l MTL4058610K Matlock Shelf To Suit Matlock 1040mm Width Shelf Racking
Spesifikasi :
| Depth | : 15mm |
| Type | : Heavy Duty Additional Shelf Kit |
| To Suit | : Matlock Heavy Duty 1040mm Width Shelf Racking |
| Width | : 940mm |
| Height | : 383mm |
| Colour | : Grey |
| Product Number | : MTL-405-8610K |
| Additional Features | : Corrosion Resistant |
| Heavy Gauge Steel |




Reviews
There are no reviews yet.