MTL6627760K Matlock Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe)
Widely used for fixing pipes and cables in all industries.Manufactured to DIN 1596.l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l MTL6627760K Matlock Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe)
• Size 26mm
• Band Width 25mm
• Surface Treatment Zinc Plated
• Leading Standard DIN 1596
• Box Quantity 5
Spesifikasi :
| Size | : 26mm |
| Band Width | : 25mm |
| Surface Treatment | : Zinc Plated |
| Leading Standard | : DIN 1596 |
| Box Quantity | : 5 |
| Product Number | : H940260 |
| Hole Diameter | : 9.0mm |
| Material | : Steel |
| Length | : 44mm |
| Product Type | : Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe) |
Baca Juga : MTL6627750K Matlock Half Saddle Heavy Duty (1 Pipe)




Reviews
There are no reviews yet.