Sakha.co.id adalah distributor SwissTech SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill di Indonesia. SwissTech sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsSWT1251220A SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech, SwissTech SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SWT1251220A, 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech SWT1251220A
Deskripsi Produk
Series 1060 HSS-Co Straight Shank High Helix Jobber Drills TiN Coated – Metric Heavy duty drill for stainless steel, heat and acid-resistant steels, short chipping and high strength steels. High heat resistance allows drilling in titanium and titanium alloys. TiN coating provides longer tool life. Point angle: 130°. Helix angle: high. Web thickness: strengthened. Relief angle: normal. Tolerance of diameter: h8. Tolerance of shank: f11. Manufactured to DIN 338RN.
Spesifikasi :
| Point Angle | : 130° |
| Drill Diameter | : 2mm |
| Overall Length | : 49mm |
| Coolant Delivery | : External |
| Number of Flutes | : 2 |
| Web Thickness | : Form C |
| Flute Construction | : Ground Flute |
| Point Type | : Split Point |
| Shank Diameter Tolerance | : f11 |
| Drill Diameter Tolerance | : h8 |
| Series | : 1016 |
| Standards Met | : BS 328 |
| DIN 1412C | |
| DIN 338 | |
| Helix Type | : High Helix |
| Flute Length | : 24mm |
| Finish/Coating | : TiN |
| Helix Angle | : 37° |
| Flute Type | : Spiral |
| Material | : Cobalt High Speed Steel |
| Cutting Direction | : Right Hand |
Baca Juga : SWT1251613A SwissTech 13 00mm Hss-Cobalt H Helix Drill Tin Tipped
SWT1251220A SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech, SwissTech SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SWT1251220A, 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech SWT1251220A
SWT1251220A SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech, SwissTech SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SWT1251220A, 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech SWT1251220A
SWT1251220A SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech, SwissTech SWT1251220A 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill, SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SWT1251220A, 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill SwissTech SWT1251220A
Distributor 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, distributor utama 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, jual 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, pemasok 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTechmurah, authorized distributor 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, distributor resmi 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, agen 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, harga 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, importir 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, main distributor 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Grosir 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Pusat 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Distributor Tunggal 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Suplier 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Supplier 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, daftar harga 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, list harga 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, jual 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTechterlengkap, jual 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTechmurah, jual 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTechtermurah, main distributor 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Grosir 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, authorized distributor 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Dealer 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Dealer Resmi 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Sole Agent 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, Agen Resmi 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless DrillSWT1251220ASwissTech, SWT1251220A SwissTech 2 00mm Va Hi-Helix For Stainless Drill,




Reviews
There are no reviews yet.