Sakha.co.id adalah distributor SwissTech SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap di Indonesia. SwissTech sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsSWT1853533W SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech, SwissTech SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SWT1853533W, M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech SWT1853533W
Deskripsi Produk
Straight Flute – ISO Metric CoarseHSS-EV Nitride Finish. For through holes. Taper lead to DIN form D (taper) (3.5 x P to 5 x P). Tapping tolerance to 6HX. Manufactured to DIN 371/376.
Spesifikasi :
| Thread Size | : M12 |
| Pitch | : 1.75 |
| Overall Length | : 110mm |
| Thread Length | : 29mm |
| Shank Diameter | : 9mm |
| Square Width | : 7mm |
| Lead | : Taper |
| Dimensions Standard | : DIN 371 |
| Thread Direction | : Right Hand |
| Coolant Delivery | : External |
| Thread Standard | : Metric Coarse |
| Finish/Coating | : Nitride |
| Tap Type | : Straight Flute |
| Material | : Vanadium High Speed Steel |
| Material Grade | : M35 |
| Number of Flutes | : 3 |
| Ring Colour | : White |
| Material Application | : Cast Iron |
| Class of Fit | : 6HX |
Baca Juga : SWT1853530W SwissTech M10x1 50 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap
SWT1853533W SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech, SwissTech SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SWT1853533W, M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech SWT1853533W
SWT1853533W SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech, SwissTech SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SWT1853533W, M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech SWT1853533W
SWT1853533W SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech, SwissTech SWT1853533W M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap, SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SWT1853533W, M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap SwissTech SWT1853533W
Distributor M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, distributor utama M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, jual M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, pemasok M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTechmurah, authorized distributor M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, distributor resmi M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, agen M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, harga M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, importir M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, main distributor M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Grosir M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Pusat M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Distributor Tunggal M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Suplier M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Supplier M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, daftar harga M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, list harga M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, jual M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTechterlengkap, jual M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTechmurah, jual M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTechtermurah, main distributor M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Grosir M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, authorized distributor M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Dealer M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Dealer Resmi M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Sole Agent M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, Agen Resmi M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through TapSWT1853533WSwissTech, SWT1853533W SwissTech M12x1 75 White 371 Hss-Ev Nit Through Tap,




Reviews
There are no reviews yet.