Sakha.co.id adalah distributor Yamaloy YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P di Indonesia. Yamaloy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsYML1200028W Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy, Yamaloy YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy YML1200028W, YML1200028W Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P,
Deskripsi Produk
APXT(APKT) Milling Inserts85° Parallelogram Insert Insert Grade QP30P(P10-P35) PVD coated. Milling grade for steels and some stainless steels.
Spesifikasi :
| ISO Designation | : APXT(APKT) 1003PDR-EM |
| Cutting Edge Length | : 10mm |
| Cutting Direction | : Right Hand |
| Material | : Carbide |
| Insert Size | : 1003 |
| ISO Cut | : P10 to P35 |
| ISO Category Grade | : P |
| Material Application | : Stainless Steel |
| Steel | |
| Clearance Angle | : 11° |
| Shape | : 85° Parallelogram |
| Finish/Coating | : TiCN |
| Insert Style | : APXT (APKT) |
| Manufacturer Grade | : QP30P |
| Chipbreaker | : EM |
| Thickness | : 3.18mm |
| Inscribed Circle | : 10.0mm |
Baca Juga : YML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c
YML1200028W Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy, Yamaloy YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy YML1200028W
YML1200028W Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy, Yamaloy YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy YML1200028W
YML1200028W Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy, Yamaloy YML1200028W Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P Yamaloy YML1200028W
Distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, distributor utama Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, pemasok Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy murah, authorized distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, distributor resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, agen Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, importir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, main distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Grosir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Pusat Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Distributor Tunggal Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Suplier Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Supplier Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, daftar harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, list harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy terlengkap, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy murah, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy termurah, main distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Grosir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, authorized distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Dealer Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Dealer Resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Sole Agent Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy, Agen Resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade QP30P YML1200028W Yamaloy




Reviews
There are no reviews yet.