Sakha.co.id adalah distributor Yamaloy YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c di Indonesia. Yamaloy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsYML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy, Yamaloy YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy YML1200028X, YML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c,
Deskripsi Produk
APXT(APKT) Milling Inserts85° Parallelogram Insert Insert Grade QK25C(K15-K30) Coated. For milling cast irons.
Spesifikasi :
| ISO Designation | : APXT(APKT) 1003PDR-EM |
| Cutting Edge Length | : 10mm |
| Cutting Direction | : Right Hand |
| Material | : Carbide |
| Insert Size | : 1003 |
| ISO Cut | : K15 to K30 |
| ISO Category Grade | : K |
| Material Application | : Cast Iron |
| Clearance Angle | : 11° |
| Shape | : 85° Parallelogram |
| Finish/Coating | : Multilayer MT-TiCN+Al2O3 |
| Insert Style | : APXT (APKT) |
| Manufacturer Grade | : QK25C |
| Chipbreaker | : EM |
| Thickness | : 3.18mm |
| Inscribed Circle | : 10mm |
Baca Juga : IND1393980K Indexa 100mm XP-90C Shell Mill
YML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy, Yamaloy YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy YML1200028X
YML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy, Yamaloy YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy YML1200028X
YML1200028X Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy, Yamaloy YML1200028X Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c, Yamaloy Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c Yamaloy YML1200028X
Distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, distributor utama Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, pemasok Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy murah, authorized distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, distributor resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, agen Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, importir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, main distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Grosir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Pusat Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Distributor Tunggal Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Suplier Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Supplier Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, daftar harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, list harga Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy terlengkap, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy murah, jual Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy termurah, main distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Grosir Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, authorized distributor Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Dealer Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Dealer Resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Sole Agent Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy, Agen Resmi Apxt(Apkt) 1003pdr-Em Insert Grade Qk25c YML1200028X Yamaloy




Reviews
There are no reviews yet.