Sakha.co.id adalah distributor Yamaloy YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 di Indonesia. Yamaloy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsYML1200355D Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D, Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200355D
Deskripsi Produk
CCMT Turning Inserts 80° Rhombic InsertInsert Grade QX520(ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Coated. An excellent general purpose grade for medium roughing on Steels, Stainless and Cast Irons. Chip Breaker: PM. Application: Med Cut.
Spesifikasi :
| Manufacturer Grade | : QX520 |
| Inscribed Circle | : 6.35mm |
| Insert Style | : CCMT |
| Corner Radius | : 0.4 |
| Cutting Edge Length | : 6mm |
| Thickness | : 2.38mm |
| Finish/Coating | : Al2O3/TiCN/TiN |
| Cutting Direction | : Neutral |
| Shape | : 80° Rhombic |
| Material Application | : Cast Iron |
| Stainless Steel | |
| Steel | |
| ISO Cut | : K10 to K30 |
| M10 to M30 | |
| P10 to P35 | |
| Insert Size | : 0602 |
| Material | : Carbide |
| Chipbreaker | : PM |
| ISO Designation | : CCMT 060204-PM |
| ISO Category Grade | : K |
| M | |
| P | |
| Clearance Angle | : 7° |
Baca Juga : YML1200355A Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade Qx500
YML1200355D Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D, Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200355D
YML1200355D Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D, Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200355D
YML1200355D Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200355D Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520, Yamaloy Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D, Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200355D
Distributor Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, distributor utama Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, jual Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, pemasok Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy murah, authorized distributor Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, distributor resmi Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, agen Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, harga Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, importir Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, main distributor Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Grosir Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Pusat Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Distributor Tunggal Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Suplier Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Supplier Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, daftar harga Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, list harga Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, jual Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy terlengkap, jual Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy murah, jual Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy termurah, main distributor Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Grosir Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, authorized distributor Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Dealer Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Dealer Resmi Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Sole Agent Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy, Agen Resmi Ccmt 060204-Pm Insert Grade QX520 YML1200355D Yamaloy




Reviews
There are no reviews yet.