Sakha.co.id adalah distributor Yamaloy YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 di Indonesia. Yamaloy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsYML1200709D Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D, CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200709D
Deskripsi Produk
CNMG Turning Inserts80° Rhombic InsertInsert Grade QX520(ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Coated. An excellent general purpose grade for medium roughing on Steels, Stainless and Cast Irons.Chip Breaker: NF3. Application: Finish.Chip Breaker: NM5. Application: Med Cut.Chip Breaker: NM7. Application: Med/Rough.
Spesifikasi :
| Manufacturer Grade | : QX520 |
| Inscribed Circle | : 12.7mm |
| Insert Style | : CNMG |
| Corner Radius | : 0.4 |
| Cutting Edge Length | : 12.9mm |
| Thickness | : 4.76mm |
| Finish/Coating | : MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Cutting Direction | : Neutral |
| Shape | : 80° Rhombic |
| Material Application | : Cast Iron |
| Stainless Steel | |
| Steel | |
| ISO Cut | : K10 to K30 |
| M10 to M30 | |
| P10 to P35 | |
| Insert Size | : 1204 |
| Material | : Carbide |
| Chipbreaker | : NM5 |
| ISO Designation | : CNMG 120404-NM5 |
| ISO Category Grade | : K |
| M | |
| P | |
| Clearance Angle | : 0° |
Baca Juga : YML1200707D Yamaloy CNMG 120404-NF3 Insert Grade QX520
YML1200709D Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D, CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200709D
YML1200709D Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D, CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200709D
YML1200709D Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy, Yamaloy YML1200709D CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520, Yamaloy CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D, CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 Yamaloy YML1200709D
Distributor CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, distributor utama CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, jual CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, pemasok CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy murah, authorized distributor CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, distributor resmi CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, agen CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, harga CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, importir CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, main distributor CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Grosir CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Pusat CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Distributor Tunggal CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Suplier CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Supplier CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, daftar harga CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, list harga CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, jual CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy terlengkap, jual CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy murah, jual CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy termurah, main distributor CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Grosir CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, authorized distributor CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Dealer CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Dealer Resmi CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Sole Agent CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy, Agen Resmi CNMG 120404-NM5 Insert Grade QX520 YML1200709D Yamaloy




Reviews
There are no reviews yet.