Sakha.co.id adalah distributor Yamaloy YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert di Indonesia. Yamaloy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsYML1212215N Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy, Yamaloy YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N, 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy YML1212215N
Deskripsi Produk
16IRB Whitworth Threading Inserts Whitworth, Internal Right HandA full range of sizes are available on request.Insert Grade Description:QMA (P20-P40/K20-K30) Coated. Sintered chipbreaker with a multi layer TiALN PVD coated sub-micrograin grade. Provides high quality threads for most materials including exotic alloys and stainless steels. Best performance is achieved at medium to high cutting speeds.
Spesifikasi :
| Material | : Carbide |
| Cutting Direction | : Right Hand |
| Teeth per Inch | : 14TPI |
| Thread Standard | : Whitworth |
| ISO Cut | : K20-K30 |
| P20-P40 | |
| Insert Type | : Laydown |
| Thread Profile Type | : Full Profile |
| Material Application | : Cast Iron |
| Exotic Alloys | |
| Stainless Steel | |
| Steel | |
| Threading Location | : Internal |
| Insert Size | : 16 |
| ISO Category Grade | : K |
| P | |
| Number of Cutting Points | : 3 |
| Manufacturer Grade | : QMA |
| Side to Cutting Tip | : 1.2mm |
| Insert Length | : 16mm |
| Finish/Coating | : TiAlN |
| ISO Designation | : 16ER 14W |
| Inscribed Circle | : 3/8in |
| Thread Height Difference | : 1.0mm |
Baca Juga : YML1212051E Yamaloy 16ERB-11W-Qma B-Type Coated Insert
YML1212215N Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy, Yamaloy YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N, 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy YML1212215N
YML1212215N Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy, Yamaloy YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N, 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy YML1212215N
YML1212215N Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy, Yamaloy YML1212215N 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert, Yamaloy 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N, 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert Yamaloy YML1212215N
Distributor 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, distributor utama 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, jual 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, pemasok 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy murah, authorized distributor 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, distributor resmi 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, agen 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, harga 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, importir 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, main distributor 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Grosir 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Pusat 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Distributor Tunggal 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Suplier 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Supplier 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, daftar harga 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, list harga 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, jual 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy terlengkap, jual 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy murah, jual 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy termurah, main distributor 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Grosir 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, authorized distributor 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Dealer 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Dealer Resmi 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Sole Agent 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy, Agen Resmi 16IRB-14W-Qma B-Type Coated Insert YML1212215N Yamaloy




Reviews
There are no reviews yet.