Brady SPC 110391 Drain Cover
Deskripsi Produkl l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l Brady SPC 110391 Drain Cover
| Key Characteristics | |
| Product Number | : 110391 |
| UPC | : 662706891667 |
| UOM | : Each |
| Brand Name | : Brady® SPC® Absorbents |
| Country of Origin | : United States of America |
| Dimensions | |
| Dimensions | : 36 in W x 36 in L |
| Width | : 36 in |
| Length | : 36 in |
| Material Characteristics | |
| Material | : Neoprene |
| Color | : Black |
| Tear-Resistant? | : Yes |
| Product Features | |
| Pallet Quantity | : 30 |
| Compliance | |
| UNSPSC | : 40141739 |




Reviews
There are no reviews yet.