Sakha.co.id adalah distributor Indexa IND4450400K 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE di Indonesia. Indexa sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Workshop EquipmentIND4450400K INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA, INDEXA IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K, 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA IND4450400K
Deskripsi Produk
Squareness and parallelism to within 0.003mm. Designed for precision grinding and many other tool room applications.
Spesifikasi :
| Jaw Material | : Alloy Steel |
| Jaw Dimensions | : 50mm x 25mm |
| Overall Length | : 155mm |
| Vice Type | : Toolmaker’s Vice |
| Jaw Opening | : 65mm |
| Jaw Width | : 50mm |
| Base Type | : Fixed |
| Compatible Vice Jaw Width | : 50mm |
| Overall Dimensions | : 155mm x 50mm |
| Mounting Type | : Clamp/Bolt |
| Jaw Face Material | : Alloy Steel |
| Overall Width | : 50mm |
| Throat Depth | : 25mm |
| Jaw Height | : 25mm |
| Product Number | : HTV050 |
| Overall Material | : Alloy Steel |
Baca Juga : ATL4483000K Atlas Workholders BS406 INDUSTRIAL BENCH SHEAR
IND4450400K INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA, INDEXA IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K, 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA IND4450400K
IND4450400K INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA, INDEXA IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K, 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA IND4450400K
IND4450400K INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA, INDEXA IND4450400K 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE, INDEXA 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K, 50X65X25MM ACC. 0.003MM H /PREC. TOOLMAKERS VICE INDEXA IND4450400K
Distributor 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, distributor utama 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, jual 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, pemasok 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa murah, authorized distributor 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, distributor resmi 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, agen 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, harga 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, importir 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, main distributor 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Grosir 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Pusat 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Distributor Tunggal 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Suplier 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Supplier 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, daftar harga 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, list harga 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, jual 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa terlengkap, jual 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa murah, jual 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa termurah, main distributor 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Grosir 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, authorized distributor 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Dealer 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Dealer Resmi 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Sole Agent 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa, Agen Resmi 50x65x25mm ACC. 0.003mm H /PREC. TOOLMAKERS VICE IND4450400K Indexa




Reviews
There are no reviews yet.