Sakha.co.id adalah distributor SwissTech SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill di Indonesia. SwissTech sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Cutting ToolsSWT1252215A SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech, SwissTech SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SWT1252215A, 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech SWT1252215A
Deskripsi Produk
Series 2010 HSS-Co Straight Shank Heavy Duty Stub Drills – Metric Metric Heavy duty drill made of cobalt material with excellent heat resistance. For drilling steels up to 1,400N/mm2, stainless steel, heat resistant steels and bronze. Ideally suited for volume production on automatics. Point angle: 135°, helix angle: normal, web thickness: strengthened, tolerance of diameter: h8, tolerance of shank: f11. Manufactured to BS 328, DIN 1897RN. Point to DIN 1412C.
Spesifikasi :
| Drill Diameter Tolerance | : h8 |
| Point Angle | : 135° |
| Point Type | : Split Point |
| Web Thickness | : Form C |
| Number of Flutes | : 2 |
| Drill Diameter | : 1.5mm |
| Series | : 2010 |
| Standards Met | : BS 328 |
| DIN 1412C | |
| DIN 1897RN | |
| Flute Length | : 9mm |
| Flute Type | : Spiral |
| Overall Length | : 32mm |
| Finish/Coating | : Bright |
| Shank Diameter Tolerance | : f11 |
| Material | : Cobalt High Speed Steel |
| Cutting Direction | : Right Hand |
| Helix Type | : Normal Helix |
Baca Juga : SWT1252213A SwissTech 1 30mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillC
SWT1252215A SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech, SwissTech SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SWT1252215A, 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech SWT1252215A
SWT1252215A SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech, SwissTech SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SWT1252215A, 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech SWT1252215A
SWT1252215A SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech, SwissTech SWT1252215A 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill, SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SWT1252215A, 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill SwissTech SWT1252215A
Distributor 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, distributor utama 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, jual 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, pemasok 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTechmurah, authorized distributor 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, distributor resmi 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, agen 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, harga 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, importir 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, main distributor 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Grosir 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Pusat 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Distributor Tunggal 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Suplier 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Supplier 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, daftar harga 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, list harga 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, jual 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTechterlengkap, jual 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTechmurah, jual 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTechtermurah, main distributor 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Grosir 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, authorized distributor 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Dealer 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Dealer Resmi 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Sole Agent 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, Agen Resmi 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub DrillSWT1252215ASwissTech, SWT1252215A SwissTech 1 50mm Heavy Duty Cobalt Stub Drill,




Reviews
There are no reviews yet.