Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5832010K 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5832010K KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832010K, 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832010K
Deskripsi Produk
1/2″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. L = Overall Length of Socket L2 = Socket Depth D1 Ø = Socket End Diameter D2 Ø = Drive End Diameter Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Socket End Diameter | : 12mm |
| Socket Size | : 9mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Bit Type | : Hex |
| Size System | : Metric |
| Drive Type | : Square |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Socket Type | : Power Socket |
| Drive End Diameter | : 25mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Number of Points | : 6 |
| Opening Depth | : 12mm |
| Drive Size | : 1/2in. |
| Overall Length | : 38mm |
Baca Juga : KEN5838310K Kennedy 1 Inch DR RETAINING RING & PIN O/D 62mm
KEN5832010K KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832010K, 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832010K
KEN5832010K KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832010K, 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832010K
KEN5832010K KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832010K 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832010K, 9MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832010K
Distributor 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, distributor utama 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, jual 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, pemasok 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy murah, authorized distributor 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, distributor resmi 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, agen 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, harga 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, importir 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, main distributor 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Grosir 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Pusat 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Distributor Tunggal 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Suplier 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Supplier 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, daftar harga 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, list harga 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, jual 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy terlengkap, jual 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy murah, jual 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy termurah, main distributor 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Grosir 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, authorized distributor 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Dealer 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Dealer Resmi 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Sole Agent 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy, Agen Resmi 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832010K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.