Sakha.co.id adalah distributor Kennedy KEN5832020K 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR di Indonesia. Kennedy sendiri merupakan perusahaan multinasional yang focus pada bisnis Hand ToolsKEN5832020K KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832020K, 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832020K
Deskripsi Produk
1/2″ Drive Metric, Standard Length, 6-Point Conform to: DIN 3129. L = Overall Length of Socket L2 = Socket Depth D1 Ø = Socket End Diameter D2 Ø = Drive End Diameter Manufactured from high quality chrome molybdenum steel. Black oxidised finish with permanent laser etched markings.
Spesifikasi :
| Socket End Diameter | : 17.5mm |
| Socket Size | : 10mm |
| Socket Depth | : Standard |
| Bit Type | : Hex |
| Size System | : Metric |
| Drive Type | : Square |
| Finish/Coating | : Black Oxide |
| Standards Met | : DIN 3129 |
| Socket Type | : Power Socket |
| Drive End Diameter | : 25mm |
| Material | : Chrome Molybdenum Steel |
| Number of Points | : 6 |
| Opening Depth | : 12mm |
| Drive Size | : 1/2in. |
| Overall Length | : 38mm |
Baca Juga : KEN5832010K Kennedy 9mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR
KEN5832020K KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832020K, 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832020K
KEN5832020K KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832020K, 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832020K
KEN5832020K KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY, KENNEDY KEN5832020K 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR, KENNEDY 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KEN5832020K, 10MM IMPACT SOCKET 1/2 INCH SQ DR KENNEDY KEN5832020K
Distributor 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, distributor utama 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, jual 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, pemasok 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy murah, authorized distributor 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, distributor resmi 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, agen 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, harga 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, importir 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, main distributor 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Grosir 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Pusat 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Distributor Tunggal 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Suplier 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Supplier 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, daftar harga 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, list harga 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, jual 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy terlengkap, jual 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy murah, jual 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy termurah, main distributor 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Grosir 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, authorized distributor 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Dealer 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Dealer Resmi 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Sole Agent 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy, Agen Resmi 10mm IMPACT SOCKET 1/2 Inch SQ DR KEN5832020K Kennedy




Reviews
There are no reviews yet.